موضوعات داغ

دکتر مالاو شروف در مجمع عمومی عادی سالیانه دوباره به عنوان رئیس فدراسیون سیلینگ آسیا (ASAF) انتخاب شد

dr malav shroff elected unopposed as president of asian sailing federation p374p177zgzvo1uw9mdoh7lfekzta3tk95yyfqithc - دکتر مالاو شروف در مجمع عمومی عادی سالیانه دوباره به عنوان رئیس فدراسیون سیلینگ آسیا (ASAF) انتخاب شد
دکتر مالاو شروف ، رئیس فدراسیون آسیایی سیلینگ ASAF

دکتر مالاو شروف در مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون سیلینگ آسیا که به دلیل همه گیری ویروس کرونا بشکل مجازی برگزار شد ، دوباره به عنوان رئیس فدراسیون سیلینگ آسیا (ASAF) انتخاب شد.
ژانگ شیاودونگ تنها نامزد دیگری بود که برای این پست کاندید شده بود ، اما به دلایل شخصی از سمت خود کناره گیری کرد.
دکتر شروف قرار است چهار سال دیگر (تا سال 2025) خدمت کند و پس از انتخاب مجدد وی از چشم انداز خود برای ادامه فعالیت ASAF رونمایی کرد.
برنامه های دکتر شروف برای تصدی مسئولیت خود شامل کمک به کشورهای بیشتری در جهت توسعه برنامه های قوی تر در سیلینگ است ، با تعهد توسعه مراکز توسعه و تعالی آسیا در سراسر قاره برای کمک به این هدف.
برنامه های دیگر تعیین شده شامل افزایش مشارکت زنان در سیلینگ در سراسر آسیا و تشویق توسعه مربیان زن و مسئولان فنی است.
بخشهای دیگر چشم انداز دکتر شروف شامل مشارکت بیشتر کشورها در کمیته های ASAF و سازمان برای پایداری مالی است.

دکتر شروف که هندی است و عضو كمیته اجرایی انجمن جهانی المپیک آسیا گفت كه وی همچنین معتقد است كه “لازم است که بازی‌های آسیایی بسیار بزرگتر شوند و صدای بزرگتری در سیلینگ جهانی باشند.

پس از رأی گیری که در آن 29 نماینده از 32 مقام ملی عضو (MNA) شرکت کردند ، چهار معاون نیز انتخاب شدند.

کوراویچ ویکی از تایلند ، پیلسونگ لی از کره ، عبدالرحمان ارشد از پاکستان و لوکمان ابوبکر از مالزی برای پست های خود برگزیده شدند.

این نشست مجازی شامل مشارکت سخنرانان مهمان بود که شامل حیدر فرمان مدیر شورای المپیك آسیا (OCA) و مدیر روابط بین الملل و كمیته ملی المپیك OCA وینود تیواری بود.
همکاران OCA درمورد پیشرفت ASAF تحت رهبری دکتر شروف صحبت مثبت کردند و گفتند که آنها در کنار سازمان برای رشد سیلینگ در آسیا و اداره اردوهای جوانان برای سیلورها به کار خود ادامه می دهند.

دیوید گراهام ، مدیر اجرایی فدراسیون جهانی سیلینگ نیز به این جلسه پیوست و فدراسیون های ملی را در جریان برنامه های جهانی سیلینگ قرار داد.

دکتر شروف در سخنرانی پایانی خود خواستار این شد که همه فدراسیون های ملی برای پیشرفت جوانان و سیلینگ در آسیا به عنوان یک خانواده با هم همکاری کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا