بازی‌های ساحلی آسیا به تعویق افتاد

3475489 - بازی‌های ساحلی آسیا به تعویق افتاد

شورای المپیک آسیا به دنبال تنظیم یک تاریخ جدید برای برگزاری ششمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا است.

به گزارش جامعه سیلینگ خلیج فارس و به نقل از شواری المپیک آسیا ، پس از آنکه چین به عنوان میزبان بازی‌های ساحلی آسیا در سال 2020 به دنبال بحران کرونا در این کشور و دیگر کشورهای قاره کهن تصمیم به لغو میزبانی همه رویدادهای بین‌المللی در سال جاری میلادی گرفت، شورای المپیک آسیا نیز اعلام کرد که به دنبال تاریخ جدیدی برای برگزاری این بازی‌ها به میزبانی شهر «سانیا» است. این بازی‌ها قرار بود از 8 تا 15 آذر ماه سال جاری و در 19 رشته ورزشی برگزار شود.
OCA (شورای المپیک آسیا) در همین باره اعلام کرد که در حال مذاکره با سازمان‌دهندگان بازی‌های ساحلی و کمیته المپیک چین به منظور تعیین زمان دوباره برای برگزاری این رویداد است.
در بیانیه OCA آمده است: سه طرف به طور روزمره وضعیت را زیر نظر دارند و با یکدیگر همکاری می‌کنند تا در صورت لزوم تاریخ جدیدی را تنظیم کنند. پس از تصمیم‌گیری نهایی، OCA به طور مشترک با کمیته المپیک چین و کمیته برگزاری بازی‌های ساحلی آسیا در سانیا، تاریخ جدید مربوط به زمان برگزاری ششمین دوره این رویداد را اعلام خواهند کرد.


کلاس کایت بردینگ بعنوان یکی از زیرگروههای خانواده بزرگ سیلینگ (بادبانی) در این مسابقات حضور دارد. تمرینات و اردوهای سیلورهای کایت بردینگ ایران جهت حضور در این رقابت ها ادامه خواهد یافت.

منبع
شورای المپیک آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا