ردیابی باد ، انتظار غیر منتظره ها

210725 JR SE Tokyo20 127239124 1200x801 1 1024x684 - ردیابی باد ، انتظار غیر منتظره ها
تیم مدیریت مسابقات سیلینگ المپیک توکیو 2020

در دو و میدانی ، تنیس یا شنا ، تقریباً در هر ورزش المپیکی غیر از سیلینگ ، وقتی برای مسابقه حاضر می شوید می دانید که میدان بازی چگونه خواهد بود.
مثل روز قبل یا روز قبلتر از آن. اما در سیلینگ اینگونه نیست. شما باید انتظار غیرمنتظره ها را داشته باشید.
روزهای پیش ، گزارش هایی مبنی بر حرکت توفان شماره 8 به سمت توکیو منتشر شده بود که در این مناطق امری غیرعادی نیست و کشور به خوبی برای مقابله با طوفان های گرمسیری عادت کرده است.
در سیلینگ ، این یک ورزش است که به محیط و ورزشکاران بستگی دارد . مسابقه ای با تجهیزات با عملکرد بالا و جهت مهار قدرت طبیعت. بنابراین ، نیم نگاهی بر پیش بینی آب و هوا همیشه یک امر ضروری است. آلستر فاکس مدیر رویدادهای فدراسیون جهانی سیلینگ و نماینده فنی توکیو 2020 که هم اکنون در حال اجرای چهارمین دوره بازی های المپیک است ، بیشتر این موارد را در مسابقات المپیک دیده است.

ywsstart 1024x611 - ردیابی باد ، انتظار غیر منتظره ها
تیم مدیریت مسابقات سیلینگ المپیک توکیو 2020

وی اظهار داشت: “این توفان در سمت شرقی ژاپن در حال پیشرفت بود اما پیش بینی ها حاکی از آن است که تأثیر مهمی بر اینوشیما و توکیو نخواهد داشت. باد شدید می تواند چالش هایی را برای ما ایجاد کند اما این چیزی نیست که قبلاً ندیده باشیم و همه چیز برای اطمینان از یک رقابت ایمن آماده هستند. “
فاکس اضافه می کند ، “به نظر نمی رسد که این طوفان واقعاً بادهای زیادی را به همراه داشته باشد. البته باید مراقب آن باشیم. این مطمئناً شرایط سیلینگ چالش برانگیزی را ایجاد می کند اما مواردی است که ما همیشه در رگاتاهای سراسر جهان با آنها سر و کار داریم.”
“افسران فنی بین المللی ما به خوبی برای مقابله با شرایط شدید باد عادت کرده اند. سیلورها تمرین می کنند و برای شرایط سخت آماده شده اند ، بنابراین مثل همیشه برای ما کاری است که همواره انجام می دهیم.”
موارد کمی وجود دارد که می تواند رفتار آرام “تام داگگان” ، افسر ارشد مسابقه را بر هم بزند.
او در مورد شرایط مسابقه سیلینگ المپیک خوشبین است اما همواره در مورد آنچه که می تواند به سذعت تغییر کند محتاطانه عمل می کند. دوگان از نظر ذهنی کاملاً برای شرایط باد شدید آماده است.
وی گفت “این ششمین بار است که اینجا هستم ، و اگر توفان یا شرایط شدید باد را نمی دیدم ، این برای اولین بار بود. ما در ابتدا ، وسط و انتهای طوفانها اینجا بوده ایم. ما ایده بسیار خوبی از آنچه که آنها انجام خواهند داد یا می توانند انجام دهند ، داریم. ما برنامه ای برای بادهای کم ، متوسط ​​و شدید تنظیم کرده ایم. ما دقیقاً میدانیم چه کنیم. “
به عنوان افسر ارشد مسابقه ، وظیفه داگان نظارت بر مدیریت رویداد در توکیو 2020 است.
65 افسر فنی بین المللی در انوشیما مشغول به کار هستند که در کنار تیمی متشکل از 250 افسر فنی ملی به سرپرستی دوگگان و معاون اصلی مسابقه “ماریا توریخو” کار می کنند.

210725 JR SE Tokyo20 144899998 1536x908 1 1024x605 - ردیابی باد ، انتظار غیر منتظره ها
تیم مدیریت مسابقات سیلینگ المپیک توکیو 2020

دوگان می‌گوید: ” من مسئول مدیریت، مراقبت و نگهداری شش تیم مدیریت مسابقه هستم که روی آب فعالیت می‌کنند. این مسئولیت شامل سیلورها هم می شود ، چه وقت که می‌توانند سِیل کنند، چه زمانی نمی‌توانند.”
دوگان اعتماد زیادی به تیم مسابقه محلی دارد. وی گفت : آنها آماده هستند. ژاپنی‌ها واقعا خوبند. نقش ما نظارتی است، که گاهی به این معنی است که اگر ما خودمان را با افراد بی‌تجربه در حال کار پیدا کنیم، برای ما بسیار سخت است. اما این مساله در اینجا صادق نیست؛ این افراد واقعا خوب هستند و ما فقط به آنها نشان می دهیم که برنامه المپیک چگونه کار می‌کند تا مطمئن شویم که این مسابقه راهی است که سیلورها برای دیدن آن استفاده می‌کنند. علاوه بر مدیریت مسابقه، عناصر دیگری نیز وجود دارند که به ایجاد یک محیط رقابتی عادلانه کمک می کند.”
فاکس افزود: ” ما یک تیم فنی به ریاست دیمیتریس دیمو و یورگن کلایتمنز به عنوان معاون رئیس داریم. در حال حاضر آن‌ها مراحل اندازه گیری برای هر کدام از رویدادها را تمام می‌کنند؛ آن‌ها آنجا هستند تا اطمینان حاصل کنند که تمام تجهیزات عادلانه و مطابق با قوانین کلاس هستند.

210725 JR SE Tokyo20 144770443 1200x802 1 1024x684 - ردیابی باد ، انتظار غیر منتظره ها
تیم مدیریت مسابقات سیلینگ المپیک توکیو 2020

” سپس ما یک هیات داوری بین‌المللی به رهبری جان دوئر و آندرس پرز به عنوان نائب رئیس داریم. آن‌ها در اینجا به طور موثر برای قضاوت در آب، از نظر قانون مسابقه ۴۲ هستند. ما یک تیم داوری در هیات داوران بین‌المللی داریم که در برای رقابت مسابقات مدال خواهند بود و هیات داوران بین‌المللی هر گونه اعتراضی را که به عنوان بخشی از یک مسابقه سیلینگ معمولی پس از مسابقه دریافت می‌کنیم را مدیریت خواهد کرد.”
علی‌رغم تمام چالش‌های رسیدن به این نقطه، فاکس از اولین روز مسابقه خوشحال بود و بر این باور است که همه این قطعات برای یک رویداد بزرگ آماده هستند.

منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا