موضوعات داغ

در روز اول مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو ، نماینده ایران در انتهای جدول رده بندی قرار گرفت

day one mussanah open championships 2021 and asia and africa olympic qualifier p56du3f5x4fa1fi4ys6acr86wxxu3cbc6s8uo3kurk - در روز اول مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو ، نماینده ایران در انتهای جدول رده بندی قرار گرفت

مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 برای قاره آسیا و آفریقا امروز در مصنع عمان آغاز شد و همه رقبا برنامه مسابقات را در شرایط باد کم اجرا نمودند.
در کلاس لیزر استاندارد با برگزاری دو مرحله از مسابقات و با حضور 20 ورزشکار ، چین ، قزاقستان ، بحرین ، سنگاپور و تایلند به ترتیب در مقام اول تا پنجم قرار گرفتند. احمد احمدی ، تنها نماینده ایران در راند اول در رتبه 19 ام و در راند دوم رتبه 20 را بدست آورد و در نهایت با امتیاز 39 در انتهای جدول رده بندی روز اول قرار گرفت .

LASER - در روز اول مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو ، نماینده ایران در انتهای جدول رده بندی قرار گرفت
جدول رنکینگ کلاس لیزر استاندارد کسب سهمیه المپیک 2020 – روز اول

در کلاس لیزر رادیال هیچ یک از سیلورها نتوانستند توانمندی بالایی از خود به نمایش بگذارند و دو بانوی کره ای و دو بانوی هندی چهار مقام ابتدایی جدول را از آن خود نمودند.

در کلاس 49er چینی ها در روز اول جایگاه اول و دوم را بدست آوردند . ورزشکار آفریقای جنوبی و هند نیز در تعیقب آنها رتبه سوم و چهارم را کسب نمودند.
در کلاس 49er FX نیز چینی ها در جایگاه اول قرار گرفتند . تایلند ، هند و هنگ کنگ به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را بدست آوردند.

در RS:X مردان مقام های برتر توسط تایلند و فیلیپین تصاحب شد و در بخش بانوان فیلیپینی ها پیشتاز بوده سنگاپور و هند در تعقیب آنها هستند.

مسابقات در روز یکشنبه برای کلیه کلاس ها همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع
فدراسیون آسیایی سیلینگ
دکمه بازگشت به بالا