موضوعات داغ

از لوگوی هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم رونمایی شد

لوگو قشم سایت 1024x803 - از لوگوی هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم رونمایی شد
رونمایی لوگو هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم

به گزارش روابط عمومی جامعه سیلینگ خلیج فارس ، از لوگوی هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم رونمایی شد.

عبدالعزیز سمائی رئیس هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم گفت : “جزیره قشم بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان با نزدیک به 300 کیلومتر خط ساحلی است . همچنین این جزیره بدلیل قرار گیری در مسیر اصلی باد شِمال در پاییز و زمستان و باد کُوش در تابستان می تواند به یکی از مهمترین مناطق ورزش سیلینگ (بادبانی) در ایران و حتی خاورمیانه بدل شود. به همین منظور در طراحی لوگو این هیئت از علامت یک قایق بادبانی استفاده گردیده است که نشان دهنده سیاست ها و برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم جهت توسعه گردشگری ورزشی دریایی و همچنین تمرکز بر توسعه ورزش قهرمانی در دریاهای آزاد و خلیج فارس است”.

رئیس هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم افزود: “امیدواریم با حمایتهایی که آقای مهندس مومنی مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد قشم از ورزشهای دریایی دارند ، بتوانیم با ورزش سیلینگ (بادبانی) ، تاریخ دریانوردی ، فرهنگ و طبیعت بی نظیر جزیره قشم را به دنیا معرفی نماییم”.

لازم بذکر است جزیره قشم با مساحت 1491 کیلومتر مربع از 23 کشور دنیا وسیع‌تر است. قشم 2.5 برابر سنگاپور و بحرین و سان مارینو، 1.5 برابر هنگ‌کنگ، پنج ‌برابر مالدیو و 70 برابر ماکائوست.

دکمه بازگشت به بالا