لغو مسابقات جهانی فرمولاکایت در بخش انفرادی و تیمی به دلیل شیوع ویروس کرونا

yysw278282 - لغو مسابقات جهانی فرمولاکایت در بخش انفرادی و تیمی به دلیل شیوع ویروس کرونا

به گزارش روابط عمومی جامعه سیلینگ خلیج فارس، انجمن جهانی کایت بردینگ (IKA) از لغو مسابقات فرمولا کایت قهرمانی جهان در سال 2020 خبر داده است ، همچنین طی برنامه ریزی های انجام شده مقرر بود هر دو رویداد در جزیره توچال ایتالیا ساردینیا برگزار شود.
تورگراند از 13 تا 18 اکتبر 2020 میزبان نخستین دوره مسابقات جهانی فرمولا کایت در دو بخش انفرادی و تیمی برای راهیابی به المپیک بود، مسابقات قهرمانی جهان قبلاً از ویفانگ (چین) به کالیاری (ایتالیا) منتقل شده بود و قرار بود از 6 تا 11 اکتبر آغاز شود.
اگرچه هر دو رویداد می توانست از دیدگاه میزبانی اتفاق بیفتد ، محدودیت های گسترده در سفر در جهان فقط به اروپایی ها امکان برگزاری رقابت را می داد.
بنابراین کمیته اجرایی انجمن جهانی کایت بردینگ تصمیم گرفته‌است به دلیل شیوع ویروس کرونا و به دلیل محدودیت‌های کنونی که اغلب کشورهای جهان نمیتوانند در این مسابقات شرکت کنند ، تنها نتیجه ممکن این بود که مسابقات جهانی فرمولا کایت ۲۰۲۰ را لغو کند.
لازم به ذکر است هر دو رویداد در سال 2021 برگزار می شود ، وایفانگ چین میزبان مسابقات قهرمانی انفرادی جهان در سپتامبر 2021 و ایتالیا میزبان مسابقات جهانی تیمی در اکتبر 2021 است.

منبع
Sail-wolrd
دکمه بازگشت به بالا