موضوعات داغ

مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز چهارم

210727 PM Tokyo20 12064 6390 1200x801 1 1024x684 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز چهارم
مسابقات لیزر – المپیک توکیو 2020 – روز چهارم

روز دیگری از هوای خوب در انوشیما بود. برخی از سیلورها در مسابقات خود به دو برد دست یافتند ، در حالی که برای برخی دیگر امروز لحظه ای بود که امیدهای آنها برای کسب مدال در توکیو از بین رفت.

دینگی تک نفره مردان – لیزر

“مت ورن” از استرالیا در طول این بازیهای المپیک همچنان بهتر و بهتر می شود. با امتیازات 17 و 28 در روز نخست به نظر می رسید که استرالیا قصد ندارد به عنوان یکی از تیم های برتر مدعی طلا شود. اما از آنجایی که باد به سمت جنوب چرخید و قوی شد ، امواج نیز بزرگتر شدند و تغییر شرایط با نقاط قوت ورن همراه شد و در هر دو مسابقه امروز پیروز میدان شد.
پاولوس کنتیدس بدلیل دریافت “پرچم زرد دوم” ، پرچم پنالتی که توسط داوران روی آب استفاده می شود و بدلیل نقض قانون 42 مسابقه هستند در راند هفتم با امتیاز سهمگین 36 مواجه شد و او را به جایگاه دوم کشاند.
“هرمان توماسگارد” پس از هشت دور مسابقه در جایگاه سوم و رابرت شیدت 48 ساله ، پنج بار مدال آور المپیک از برزیل ، با کسب جایگاه چهارم منتظر است که با استفاده از هر اشتباهی از سوی رقبای بالا دستی به جمع مدال آوران برگردد.

laser day 4 675x1024 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز چهارم
جدول نتایج کلی رقابت های لیزر مردان المپیک 2020 توکیو – روز چهارم

دینگی تک نفره زنان – لیزر

“آن ماری ریندوم” از دانمارک بیشتر از عملکرد دوست خوبش “آنالیز مورفی” ایرلندی هیجان زده بود. در المپیک ریو ، ریندوم برنز المپیک را بعد از نقره سیلور ایرلندی گرفت و امروز هر کدام با یک و دومین رتبه از آب بیرون آمدند ، مورفی اولین مسابقه و ریندوم مسابقه بعدی را از آن خود کردند.
ریندوم با خنده گفت: “من برای او بسیار خوشحالم زیرا ما در هشت سال گذشته با هم تمرین کرده ایم و من به یاد دارم در ریو ، ما با هم در آب می پریدیم و دوم و سوم را به پایان می رساندیم. او فقط به آن روزهایی مانند امروز نیاز دارد. او یک سیلور درخشان است. من برایش خیلی خوشحالم.”
دارنده مدال طلای ریو ، “ماریت بویمستر”  از هلند پس از یک شروع متزلزل در مسابقه مجدد ، یک بازگشت کاملاً شجاعانه را آغاز کرد. اما پس از رد صلاحیت پرچم سیاه برای شروع زودهنگام در مسابقه 7 ، هرگونه شانس واقعی طلا تا برنز خود را از بین برد و هم اکنون در جایگاه هفتم ایستاده است.
بوومستر در تلاش برای مواجه شدن با ناامیدی خود گفت: “خوب ، حداقل من دیگر مجبور نیستم به صفحه امتیازات نگاه کنم.” “حدس می زنم پشتم به دیوار است اما باید از فردا نهایت استفاده را ببرم.”
ریندوم باید به طور منطقی سِیل کند تا برتری فوق العاده 21 امتیازی خود نسبت به “توولا تنکانن” سیلور فنلاندی را حفظ کرده و طلای توکیو را با خود به دانمارک ببرد.

laser radial day 4 541x1024 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز چهارم
جدول نتایج کلی رقابت های لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز چهارم

رقابت های کلاس لیزر و لیزر رادیال جمعه ادامه خواهد یافت و پس از شنبه تعطیل ، روز یکشنبه روز مسابقه مدال خواهد بود.

منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا