موضوعات داغ

مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم

yandy324007 1 - مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم
ماتئو سانز لانز از سوئیس در رقابت های RS:X مردان المپیک 2020 توکیو

برای روز دوم در رویداد سیلینگ المپیک توکیو باد بیش از حد انتظار بود و این موضوع باعث ایجاد موج هایی گردید که کار را برای ورزشکاران دشوارتر میکرد.
RS: X  مردان و زنان همه با نسیمی با سرعت 10 تا 15 نات به آب زدند و مسابقات برنامه ریزی شده خود را در سه راند با موفقیت به پایان رساندند.

ویندسرفینگ RS:X مردان
امروز “ایران بدلو” از هلند به عنوان رهبر جدید رگاتا به ساحل بازگشت. با این حال یک اعتراض از نزدیک ترین رقیب وی، “ماتیا کامبونی” از ایتالیا ، وجود داشت. این یک تصادم پورت/استاربورد در مارک رو به باد بود که در آن بدلو نتوانسته بود از کامبونی دور بماند. این اعتراض منجر به رد صلاحیت بدلو از مسابقه پنجم شد که در آن دوم شده بود. این موضوع منجر شد که این سه دوره قهرمان جهان در جدول رنکینگ به سومین رتبه سقوط کند ، یک امتیاز عقب تر از رهبر دیروز “متئو سانز لانز” از سوئیس که اکنون در رده دوم قرار دارد. “کامبونی” با چهار امتیاز پیش افتادن در یک روز تعطیل ناوگان ویندوزفروش از مسابقات.

yandy324004 - مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم
رقابت های RS:X مردان المپیک 2020 توکیو

“توماس گویارد” فرانسوی روز خود را با سیزدهم آغاز کرد اما برای پیروزی در دو مسابقه پنجم و ششم دکمه تنظیم مجدد را زد. این باعث شد نماینده فرانسه در مجموع به رتبه چهارم صعود کند.

rsx man 793x1024 - مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم
جدول نتایج کلی رقابت های RS:X مردان المپیک 2020 توکیو – روز دوم

ویندسرفینگ RS:X زنان
“اما ویلسون” از بریتانیا دارد خود را به رهبر رگاتا “شارلین پیکون” فرانسوی نزدیک میکند. نماینده بریتانیا امتیازات 1 – 4 – 2  را در شرایطی بدست آورد که دیگران بدلیل شرایط جوی بسختی با بُرد RS:X خود ادامه مسیر میدادند.

yandy324003 - مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم
رقابت های RS:X زنان المپیک 2020 توکیو

امروز روز خوبی برای “شارلن پیکون” از فرانسه بود تا جهت دفاع از قهرمانی المپیک خود با امتیاز 9 در راند چهارم کار خود را شروع نموده و با یک اولی در راند پنجم و در نهایت چهارمی راند ششم همچنان در جایگاه اول باقی بماند.

“یونشیو لو” از چین با مجموعه ای باورنکردنی از امتیاز  2-2-1 بهترین روز را پشت سر گذاشت و تنها با سه  امتیاز اختلاف بالاتر از “مارتا ماگگتی” ایتالیایی در سوم رساند.

rsx woman 906x1024 - مسابقات RS:X المپیک 2020 توکیو – روز دوم
جدول نتایج کلی رقابت های RS:X زنان المپیک 2020 توکیو – روز دوم

رقابت های کلاس RS:X در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ادامه خواهد یافت و در نهایت در روز شنبه هفته آتی صاحبان مدال مشخص خواهند شد.

 
منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا