نامزدهای انتخابات 2020 رئیس و نائب رئیسی فدراسیون جهانی سیلینگ معرفی شدند

yysw245896 - نامزدهای انتخابات 2020 رئیس و نائب رئیسی فدراسیون جهانی سیلینگ معرفی شدند
انتخابات فدراسیون جهانی سیلینگ 2020

کمیته انتخابات فدراسیون جهانی سیلینگ ناظر بر انتخابات سال 2020 ، لیست کاندیدهای ریاست و نائب رئیس را برای انتخابات آتی را اعلام کرد.
انتخابات رئیس و هفت نائب رئیس از طریق رای گیری الکترونیکی انجام خواهد شد . مقامات ملی اعضاء به شرط داشتن عضویت فعال واجد شرایط رای دادن هستند و بایستی حداقل دو نامزد مرد و دو نامزد زن را برای پست ریاست انتخاب کنند.
نتایج رای گیری در تاریخ 1 نوامبر 2020 (11 آبان 1399) در مجمع عمومی اعلام خواهد شد که در قالب یک جلسه مجازی برگزار خواهد شد.
نامزدهای واجد شرایط حداقل بایستی توسط 5 عضو ملی تایید گردند و دوره انتصاب اعضای هیئت مدیره پس از پایان جلسه مجمع عمومی آغاز شده و به مدت 4 سال معتبر خواهد بود.

نامزدهای واجد شرایط برای انتخاب در مجمع عمومی 2020 عبارتند از :

نامزدهای ریاست:
کیم اندرسون (دانمارک)
کوانهای لی (چین)
اسکات پری (اروگوئه)
جراردو سلیگر (اسپانیا)

کاندیدهای نائب رئیسی :
دوریه اوزلم آکدوراک (ترکیه)
فیلیپ باوم (افریقای جنوبی)
کری لی بایرلی (آنتیگوا و باربودا)
ویلیام کنفیلد (جزایر ویرجین)
توماس چامرا (لهستان)
جان داوسون (نیوزلند)
لوکا دیووتی (ایتالیا)
یورگن استنگ هفرمل (نروژ)
سارا کنی (استرالیا)
یان روشریو (فرانسه)
کوری سرتل (ایالات متحده امریکا)
مالاو شروف (هند)
ریکاردو سیمونسکی (ایتالیا)
مارکوس اسپیلان (ایرلند)
یویی شینگ تانگ (سنگاپور)

روند رای گیری
اولین دور رای گیری از 9 تا 16 اکتبر سال 2020 (18 لغایت 25 مهر 1399) برگزار می شود . این دوره اصلی برای انتخابات ریاست و نائب رئیسی است.
در صورتی که هیچ کاندید ریاستی در دور اول بیش از 50 درصد آرا را کسب نکند ، دو دور دیگر برای 20 تا 23 اکتبر (29 مهر لغایت 2 آبان 1399) و 26 تا 29 اکتبر (5 لغایت 8 آبان 1399) تدارک دیده شده است.
اگر بین نامزدهای نائب رئیسی تساوی رای وجود داشته باشد ، رای گیریزود هنگام در 1 نوامبر () آغاز خواهد شد و در 4 نوامبر () به پایان خواهد رسید.
کنترل و نظارت بر اجرای این انتخابات بر عهده کمیته انتخابات به ریاست فیلیپ کوتون  و حمایت ملانی ویلمور و دیوید کلت است . همچنین کی پی ام جی بعنوان ناظر مستقل منصوب شده است.

منبع
Sail-World
دکمه بازگشت به بالا