برگزاری گردهمایی کایت بردینگ یادواره سالروز آزادسازی خرمشهر در جزیره قشم

photoqeshm 1024x767 - برگزاری گردهمایی کایت بردینگ یادواره سالروز آزادسازی خرمشهر در جزیره قشم
گردهمایی ورزشکاران کایت بردینگ یادواره سالروز آزادسازی خرمشهر در جزیره قشم

به گزارش جامعه سیلینگ خلیج فارس ، گردهمایی جامعه سیلینگ خلیج فارس با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم و با هدف پاسداشت یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بویژه عملیات آزاد سازی خرمشهر در جزیره قشم برگزار شد.
رئیس هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم در این باره گفت : در این برنامه ورزشکاران کایت بردینگ و سیلینگ از جزیره قشم ، بندرعباس ، بوشهر و جزیره کیش حضور داشتند و بادبانهای خود را در خلیج همیشه فارس بر افراشتند.
عبدالعزیز سمائی در این باره گفت : هیئت قایقرانی منطقه آزاد قشم با وجود گذشت کمتر از شش ماه از آغاز فعالیت خود در تلاش است در راستای اجرایی نمودن سیاست ها و برنامه های آقای مهندس مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نسبت به توسعه رشته های ورزشی دریایی بخصوص خانواده سیلینگ (بادبانی) در این جزیره قدم بردارد . در این زمینه جا دارد از آقای حق گویان مدیر ورزش و جوانان منطقه آزاد قشم که همواره از حمایت های ایشان در این امر بهره مند شده ایم تشکر و قدردانی کنم. با برنامه ریزی های صورت گرفته در سازمان منطقه آزاد قشم بزودی شاهد خبرها و اتفاقات خوبی در حوزه توسعه ورزشهای دریایی جزیره قشم خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا