موضوعات داغ

Starboard جایزه پایداری مسابقه یازدهمین ساعت فدراسیون جهانی سیلینگ 2020 را کسب کرد

iQFOiLRacing 1024x576 - Starboard جایزه پایداری مسابقه یازدهمین ساعت فدراسیون جهانی سیلینگ 2020 را کسب کرد
Starboard موفق به کسب جایزه پایداری مسابقه یازدهمین ساعت فدراسیون جهانی سیلینگ 2020 شد

تولید کننده پدل برد ایستاده و ویندسرف StarBoard ، برنده جایزه پایداری مسابقه یازدهمین ساعت فدراسیون جهانی سیلینگ شد. به همین مناسبت برنده 10،000 دلار دریافت خواهد کرد تا به فعالیت های پایداری کمک نماید. همچنین یک جام که از الیاف کربن بازیافت شده از یک قایق کاپ امریکا که با بیو رزین تزریق شده است ، به وی اعطا خواهد شد.

Starboard سازنده IQFOiL است که قرار است برای رقابت های ویندسرفینگ در بازیهای المپیک 2024 مورد استفاده قرار گیرد.
این شرکت برای جذب گازهای گلخانه ای به ازای ساخت هر تخته 10 درخت مانگرو را می کارد.
دن ریدینگ، رئیس برنامه توسعه جهانی پایداری، گفت: ” من دوست دارم به تمام فینالیست ها تبریک بگویم، همه آن‌ها برنده بودند و من هم علاقه مندم از همه کسانی که برای کمک به این تصمیم نهایی رای دادند ، تشکر کنم. رای‌گیری بسیار نزدیک بود و من خوشحالم که بسیاری از سیلورها که با فینالیست ها ارتباط دارند را دیدم. تبریک من به Starboard که رویکرد آن به پایداری چشمگیر است ، تعلق میگیرد. سازمانی دارای گواهینامه B-Corp که با بسیاری از سازمانهای غیر دولتی همکاری می کند تا از اقیانوس های ما محافظت کند. استفاده از ارزیابی چرخه زندگی در تولید تخته هایشان به آنها این امکان را می دهد تا استفاده پلاستیک خود را کمی جبران کنند و همچنین در ترسیب کربن سرمایه گذاری کنند که تخته های آنها 10 برابر کربن مثبت باشد.
این ابتکارات نمونه های خوبی برای دنبال کردن سایر صنایع دریایی است و برنامه آموزش آنها و تعهد به نوآوری برای پایداری بیشتر الهام بخش است.”

جایزه پایداری یازدهمین ساعت مسابقه جهانی قایقرانی تحویل موفقیت آمیز یک طرح پایداری با تأثیر بالا را که مطابق با دستورالعمل پایداری جهانی قایقرانی 2030 است جشن می گیرد.

جایزه پایداری مسابقه یازدهمین ساعت فدراسیون جهانی سیلینگ مطابق با دستورالعمل پایداری فدراسیون جهانی سیلینگ 2030 است.

منبع
فدراسیون جهانی سیلینگ
دکمه بازگشت به بالا