موضوعات داغ

مسابقات سیلینگ قهرمانی آسیا 2020 دوباره به تعویق افتاد

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - مسابقات سیلینگ قهرمانی آسیا 2020 دوباره به تعویق افتاد

با توجه به شرایط اضطرری بهداشتی که بر همه جهان تاثیر گذاشته است ، مسابقات سیلینگ قهرمانی آسیا 2020 که در ابتدا با یک ماه به تعویق افتاد ، کاملا به حالت تعلیق درآمده و به تاریخی در آینده موکول می شود.

فدراسیون سیلینگ آسیا این امکان را به سیلورها داده است که یا ثبت نام خود را معتبر نگه داشته یا درخواست بازپرداخت نمایند که در اسرع وقت انجام می شود . در این حالت اطلاعات بانکی خود را به آدرس register@adsyc.ae ارسال نمایید.

ASAF با تمام ذینفعان برای نهایی کردن تاریخ تاریخ های جدید و اطمینان از شرایط فدراسیون جهانی سیلینگ برای یک مسابقه مقدماتی المپیک همکاری خواهد کرد. همچنین در صورت نیاز به تعویق بیشتر ، وضعیت را با دقت نظارت خواهد نمود.

بیش از 130 سیلور ، 39 مربی و پرسنل پشتیبانی ، 26 افسر بین المللی و بیش از 40 داوطلب قرار بود در مسابقات قهرمانی سیلینگ آسیایی 2020 شرکت کنند که این مسابقات سهمیه المپیک برای کلاسهای  49er ، لیزر استاندارد ، لیزر رادیال و RS: X در دو بخش مردان و زنان در ابوظبی ، امارات است.

دکمه بازگشت به بالا