موضوعات داغ

فدراسیون جهانی سیلینگ موفق به کسب جایزه معتبر توسعه پایدار از انجمن جهاني فدارسيونهاي ورزشي GAISF شد

180909 PM WCSE 88671 2044 rdax 1200x781 90 1024x666 - فدراسیون جهانی سیلینگ موفق به کسب جایزه معتبر توسعه پایدار از انجمن جهاني فدارسيونهاي ورزشي GAISF شد
فدراسیون جهانی سیلینگ موفق به کسب جایزه توسعه پایدار از انجمن جهاني فدارسيونهاي ورزشي GAISF

فدراسیون جهانی سیلینگ برنده جایزه توسعه پایدار GAISF شده و جایگاه خود را به عنوان رهبر در ورزش بین المللی بدلیل فعالیت در زمینه توسعه پایداری تثبیت نموده است.
در مجمع عمومی انجمن جهانی فدراسیون های ورزشی (GAISF) ، فدراسیون جهانی سیلینگ به این افتخار نائل شد. این جایزه بدلیل برنامه توسعه پایدار 2030 به این فدراسیون تعلق گرفته است. این تعهد بلندپروازانه به آینده ای پایدار چگونگی کمک فدراسیون جهانی سیلینگ به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد را در ایجاد میراثی پایدار که از باشگاهای سیلینگ تا رقابت ها در آن دخیل هستند را نشان می دهد.
فدراسیون جهانی سیلینگ در حال حاضر صدها هزار بطری پلاستیکی یکبار مصرف را در سراسر رویدادهای خود حذف نموده است و یک پروژه نوآورانه با همکاری کمیته سازماندهی المپیک 2024 جهت گذار از قایق های پیشتیبان با موتور احتراقی را به راه انداخته است.
فدراسیون جهانی سیلینگ نیز برنامه آموزشی پایداری را آغاز کرده است که همه چیز از تغییرات آب و هوایی تا تنوع زیستی را پوشش می‌دهد و قصد دارد نسل آینده سیلورها را به دانشی تجهیز کند تا تاثیر مثبتی بر روی دنیای اطراف خود داشته باشد.

انجمن جهانی فدراسیون های ورزشی (GAISF) با 125 عضو به عنوان یک چتر بین المللی برای ورزش عمل می کند. GAISF این جایزه را در سال 2019 برای تشویق فدراسیون های بین المللی برای استفاده از ظرفیت های جهانی خود با هدف مبارزه با تغییرات آب و هوا و آموزش جوامع خود در مورد اهمیت پایداری راه اندازی نمود.

منبع
world sailing
دکمه بازگشت به بالا