موضوعات داغ

حفظ جایگاه انتهای جدولی ایران در روز دوم مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو

yysw311436 - حفظ جایگاه انتهای جدولی ایران در روز دوم مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو

مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 برای قاره آسیا و آفریقا روز دوم خود را در دمای 35 درجه و باد 15 نات در شهر مصنع عمان به پایان برد و ورزشکاران برای صدرنشینی و دریافت بلیط توکیو به مصاف هم رفتند.
در روز یکشنبه با حضور باد مناسب ، ورزشکارانی که بدلیل باد کم روز اول نتوانستند عملکرد خوبی از خود نشان دهند ، جایگاههای بهتری را کسب کردند و همچنین مقام اول در کلاسهای لیزر ، لیزر رادیال و 49er تغییر نمود.


در کلاس لیزر استاندارد با برگزاری دو مرحله دیگر از مسابقات و جمعاً با برگزاری 4 راند و با حضور 20 ورزشکار ، سنگاپور با 15 امتیاز منفی خود را به صدر جدول رساند . ورزشکاران تایلندی مقام دوم و چهارم را کسب کردند و نماینده هند مقام سوم را بدست آورد.   احمد احمدی ، تنها نماینده ایران که در روز ابتدایی مسابقات در هر دو راند بعنوان آخرین نفر از خط پایان عبور کرده بود ، در روز دوم با اندکی بهبود در عملکرد در راند سوم جایگاه 18 ام و در راند چهارم جایگاه 14را بدست آورد و در نهایت با امتیاز منفی 72 همچنان جایگاه انتهایی جدول را حفظ نموده است.

LASER 1 1024x765 - حفظ جایگاه انتهای جدولی ایران در روز دوم مسابقات سیلینگ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو
جدول رنکینگ کلاس لیزر استاندارد کسب سهمیه المپیک 2020 – روز دوم

در کلاس لیزر رادیال بانوان هندی در مجموع چهار راند تمام جایگاهای اول تا سوم آسیا را از آن خود نمودند.

در کلاس 49er مصب ال هادی عمانی از کشور میزبان پس از 6 راند خود را به صدر جدول رساند و نمایندگان چین و هند با اختلاف امتیاز بسیار کم در تعقیب وی هستند.
در کلاس 49er FX نیز چینی ها همچنان جایگاه نخست را حفظ کرده اند . هنگ کنگی با خود را به مقام دوم رسانده و تایلند سوم است.

در RS:X مردان مقام های برتر همچنان در اختیار تایلند و فیلیپین است و در بخش بانوان فیلیپینی ها پیشتاز بوده و سنگاپور و هند همچنان در تعقیب آنها هستند.

مسابقات در روز دوشنبه برای کلیه کلاس ها همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع
Asian Sailing
دکمه بازگشت به بالا