موضوعات داغ

روز سوم مسابقات سیلینگ آزاد مصنع – ایران همچنان در قعر جدول

yysw311449 - روز سوم مسابقات سیلینگ آزاد مصنع - ایران همچنان در قعر جدول

روز سوم مسابقات سیلینگ (بادبانی) آزاد مصنع عمان برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو برگزار شد و ورزشکاران در 5 کلاس سیلینگ با هم به رقابت پرداختند.

در کلاس لیزر استاندارد با برگزاری دو مرحله دیگر از مسابقات و جمعاً با برگزاری 6 راند طی سه روز و با حضور 20 ورزشکار ، “رایان لو جون هان”سنگاپوری با عملکرد عالی در راند 4 تا 6 توانست با 18 امتیاز منفی جایگاه صدرنشینی خود را در روز سوم فاصله زیاد از سایر رقبا تثبیت نماید . ورزشکار تایلندی با امتیاز منفی 30 مقام دوم و و نماینده هند با فاصله نزدیک و امتیاز منفی 33 مقام سوم را بدست آورد.   احمد احمدی ، تنها نماینده ایران که دو روز ابتدایی مسابقات را در انتهای جدول به پایان رسانده بود ، روز سوم را همچنان با عملکرد بسیار ضعیف و دو امتیاز منفی 18 در راندهای پنجم و ششم خاتمه داد و در نهایت با امتیاز منفی 108 و حفظ جایگاه انتهایی جدول مسابقات به پایان رساند.

laser 3 1024x708 - روز سوم مسابقات سیلینگ آزاد مصنع - ایران همچنان در قعر جدول
جدول رنکینگ کلاس لیزر استاندارد کسب سهمیه المپیک 2020 – روز سوم

در کلاس لیزر رادیال بانوان هندی در مجموع شش راند جایگاه اول و دوم آسیا را حفظ نموده و ورزشکار و هنگ کنگی ها به رتبه سوم رسیدند.

در کلاس 49er مصب ال هادی عمانی از کشور میزبان نتوانست پس از 9 راند از جایگاه اولی خود حفاظت کند و به رتبه ششم سقوط کرد. پس از این 9 راند ، هند ، آفریقای جنوبی و چین در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

yysw311450 - روز سوم مسابقات سیلینگ آزاد مصنع - ایران همچنان در قعر جدول
مسابقات آزاد مصنع عمان – کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو

در کلاس 49er FX نیز هنگ کنگ در جایگاه نخست ، چینی ها در مقام دوم و تایلند سوم است.

در RS:X مردان مقام های برتر همچنان در اختیار تایلند و فیلیپین است و در بخش بانوان فیلیپینی ها پیشتاز بوده و سنگاپور و هند همچنان در تعقیب آنها هستند.

مسابقات در روز سه شنبه برای کلیه کلاس ها همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع
asian sailing
دکمه بازگشت به بالا