موضوعات داغ

شکست های متوالی سیلور ایرانی ، وضعیت نامطلوب در قعر جدول

yysw311495 - شکست های متوالی سیلور ایرانی ، وضعیت نامطلوب در قعر جدول

مسابقات سیلینگ (بادبانی) آزاد مصنع عمان برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو امروز روز چهارم خود را گذراند و 102 ورزشکار در 5 کلاس سیلینگ با هم به رقابت پرداختند.

در کلاس لیزر استاندارد با برگزاری 8 راند در طول 4 روز و با حضور 20 ورزشکار ، “رایان لو جون هان”سنگاپوری با عملکرد بی نظیر از روز دوم تاکنون توانسته با 21 امتیاز منفی فاصله خود را از نفر دوم زیاد کند و جایگاه صدرنشینی خود را حفظ کند . با توجه به اختلاف امتیاز با نفر دوم و عملکردش در روزهای گذشته ، این سنگاپوری فردا قهرمان رشته لیزر استاندارد خواهد بود. ورزشکار تایلندی که تا روز سوم در جایگاه سوم ایستاده بود توانست در روز چهارم جایگاه خود را با نماینده هند عوض کند و هم اکنون در جایگاه دوم ایستاده است. 
احمد احمدی ، نماینده ایران و قعر نشین همیشگی این مسابقات، شکستی دیگر را پذیرفت و بعنوان با ثبات ترین ورزشکار این کلاس از جایگاه خود در انتهای جدول محافظت کرد . وی با عملکرد قابل پیش بینی در راندهای 7 و 8 و صرفاً با عبور از خط پایان در هر دو راند و کسب دو امتیاز 19 مجموع امتیازهای خود را به 146 رساند تا تهدیدی برای هیچ ورزشکار دیگری در این مسابقات نباشد.

laser ranking 1024x634 - شکست های متوالی سیلور ایرانی ، وضعیت نامطلوب در قعر جدول
جدول رنکینگ کلاس لیزر استاندارد کسب سهمیه المپیک 2020 – روز چهارم

در کلاس لیزر رادیال بانوان هندی در مجموع هشت راند جایگاههای اول تا سوم آسیا را بدست آوردند و ورزشکار هنگ کنگی در تعقیب آنهاست.

در کلاس 49er مصب ال هادی عمانی از کشور میزبان به جایگاه 5 صعود کرد. پس از این 12 راند ، هند ، چین و آفریقای جنوبی در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

yysw311494 1 - شکست های متوالی سیلور ایرانی ، وضعیت نامطلوب در قعر جدول
مسابقات آزاد مصنع عمان – کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو

در کلاس 49er FX نیز چین در جایگاه نخست ، هنگ کنگ در مقام دوم و تایلند سوم است.

در RS:X (ویندسرفینگ) مردان مقام های برتر همچنان پس از برگزاری 10 راند در اختیار تایلند و فیلیپین است و در بخش بانوان سنگاپور در جایگاه اول و فیلیپین و هند همچنان در تعقیب آنها هستند.

قطار این دوره از مسابقات فردا چهارشنبه به انتهای مسیر میرسد و آسیایی ها و آفریقایی های سفر توکیو در این پنج کلاس مشخص خواهند شد.

منبع
فدراسیون آسیایی سیلینگ
دکمه بازگشت به بالا