موضوعات داغ

لغو مسابقات جام جهانی سیلینگ ایتالیا بدلیل شیوع ویروس کرونا

SWC20 Genoa 1 - لغو مسابقات جام جهانی سیلینگ ایتالیا بدلیل شیوع ویروس کرونا

فدراسیون جهانی سیلینگ مسابقات جام جهانی Hempel را که برای 11 لغایت 19 آوریل 2020 در ایتالیا برنامه ریزی گردیده بود ، بدلیل شیوع ویروس کرونا (کووید 19) لغو نمود.

به دنبال شیوع کووید 19 در ایتالیا ، فدراسیون جهانی سیلینگ در تماس با فدراسیون سیلینگ ایتالیا ، سازمان دهندگان ملی و دولت ایتالیا بوده است و وضعیت را از نزدیک بررسی نمود. هیئت رئیسه فدراسیون جهانی سیلینگ پیش از اینکه این تصمیم را اتخاذ کند با کمیسیون بهداشت فدراسیون جهانی سیلینگ مشورت نموده است .

این تصمیم برای اطمینان از سلامت سیلورها ، حمایت پرسنل ، افسران و داوطلبان ، اولویت اصلی برای فدراسیون جهانی سیلینگ گرفته شد.

جام جهانی Hempel به عنوان آخرین فرصت کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 برای سیلورهای افریقایی ، آسیایی و اروپایی در تعدادی از رویدادهای سیلینگ المپیک بود . کمیته بین المللی المپیک IOC به فدراسیون جهانی سیلینگ یک فرصت کسب سهمیه تا 30 ژوئن را اعظا نموده است.

World Sailing اکنون با همکاری نزدیک با IOC و سازمان دهندگان رویداد کار می کند تا از مسابقات انتخابی این سه قاره برای المپیک 2020 توکیو اطمینان حاصل کند که همه سهیمه ممکن است اختصاص داده شود.

منبع
وب سایت فدراسیون جهانی سیلینگ
دکمه بازگشت به بالا