موضوعات داغ

مسابقات رده بندی انتخابی المپیک 2020 به ایستگاه آخر رسید ، پرونده ایران با شکست های پی در پی بسته شد

yysw311692 - مسابقات رده بندی انتخابی المپیک 2020 به ایستگاه آخر رسید ، پرونده ایران با شکست های پی در پی بسته شد

در آخرین روز رده بندی مسابقات آزاد مضنع عمان ، سیلورها در هر پنج کلاس خود را به حد مجاز رساندند تا در روز پنجشنبه صرفاً مسابقه مدال بین بهترین ها برگزار گردد.
با توجه به تعیین سرنوشت کسب سهمیه المپیک توکیو در این رویداد ، سیلورها باید از تمام دانش و تجربیات خود برای دستیابی به کوچکترین مزیت که می توانست در رده بندی نهایی بسیار مهم باشد ، استفاده کنند.

در کلاس لیزر ، “رایان لو جون هان” سنگاپوری امروز با کسب دو مقام اول جایگاه نخست را حفظ کرد و با 23 امتیاز منفی و اختلاف 41 امتیاز با نفر دوم ، فرماندهی ناوگان لیزر را به آسیا اثبات کرد. “کراتی بوالونگ” از تایلند با 64 امتیاز منفی نفر دوم و ” ویشنو ساراوان ” هندی در جایگاه سوم ایستاد.
احمد احمدی ، نماینده ایران نیز با کسب دو امتیاز 15 و 19 در راندهای نهم و دهم مجموع امتیازهای خود را به 179 رساند تا بدون حتی یکبار جابجایی در جدول رده بندی ،بعنوان قعرنشین کلاس لیزر ، پرونده خود ببندد و آرزوی کسب سهمیه المپیک سیلینگ ایران را به 3 سال دیگر و در پاریس موکول نماید.

laser final - مسابقات رده بندی انتخابی المپیک 2020 به ایستگاه آخر رسید ، پرونده ایران با شکست های پی در پی بسته شد
جدول رنکینگ کلاس لیزر استاندارد کسب سهمیه المپیک 2020 – روز پنجم

در کلاس لیزر رادیال در مجموع 10 راند ، تیم هند در جایگاه اول ،هنگ کنگی ها در مقام دوم و کره در جایگاه سوم آسیا ایستادند.

در کلاس 49er مصب ال هادی عمانی از کشور میزبان پس از پایان راند 15 ام با دو پله صعود به جایگاه سوم صعود کرد. هند و   هنگ کنگ در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند.

yysw311690 - مسابقات رده بندی انتخابی المپیک 2020 به ایستگاه آخر رسید ، پرونده ایران با شکست های پی در پی بسته شد
مسابقات آزاد مصنع عمان – کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو

در کلاس 49er FX نیز پس از 15 راند ، چینی ها  از جایگاه اول خود حفاظت کردند . هنگ کنگ در جایگاه دوم و هندی ها در جایگاه سوم ایستادند.

در RS:X (ویندسرفینگ) مردان مقام های برتر همچنان پس از برگزاری 12 راند در اختیار تایلند و فیلیپین است و در بخش بانوان سنگاپور در جایگاه اول و فیلیپین و هند همچنان در مقام دوم و سوم قرار گرفتند.

قطار این دوره در روز پنجشنبه فقط با 10 قایق برتر هر کلاس جهت کسب مدال و سهمیه المپیک توکیو برگزار خواهد شد.

منبع
Asian Sailing
دکمه بازگشت به بالا