موضوعات داغ

“کوآنهای لی” از چین رئیس فدراسیون جهانی سیلینگ شد

sailing 1024x694 - "کوآنهای لی" از چین رئیس فدراسیون جهانی سیلینگ شد
“کوآنهای لی” رئیس فدراسیون جهانی سیلینگ

چهار نامزد ریاست‌ در دور نخست نامزد انتخابات شدند و هیچ نامزدی بیش از ۵۰ درصد آرا را دریافت نکرد. دور دوم رای‌گیری بین دو نامزد برتر مورد نیاز بود.  کیم اندرسن از دانمارک و لی از چین .
در دور دوم رای‌گیری ۱۲۸ فدراسیون ملی دارای شرایط رای دهی ، آرا خود را اعلام کردند و آقای لی با ۶۸ رای به عنوان رئیس‌ فدراسیون جهانی سیلینگ انتخاب شد.  آقای اندرسن ۶۰ رای را کسب نمود.
همچنین فدراسیون های ملی می بایست از بین نامزدهای نائب رئیسی حداقل به دو مرد و دو زن رای می دادند. در نتیجه اعضای هیئت مدیره که به آقای لی خواهند پیوست شامل اعضای ذیل خواهند بود :

  • توماس چامرا (لهستان)
  • سارا کنی (استرالیا)
  • فیلیپ باوم (افریقای جنوبی)
  • یان روشریو (فرانسه)
  • دوریه اوزلم آکدوراک (ترکیه)
  • مارکوس اسپیلان (ایرلند)
  • کوری سرتل (امریکا)

دیوید گراهام ، مدیرعامل فدراسیون جهانی سیلینگ اظهار داشت ، “من به گرمی از آقای لی  به عنوان رئیس فدراسیون استقبال می كنم ؛ این مزیت بزرگی است كه ایشان پیش از این به مدت هشت سال در هیئت مدیره خدمت كرده اند. ریاست فدراسیون جدید ما توسط یک مجموعه بسیار قوی از معاونان که دارای تجربه بعنوان اعضای سابق هیئت مدیره یا اعضای کمیته هستند ، حمایت می شود. آینده فدراسیون جهانی سیلینگ در دستان توانمندی است و من مشتاقانه منتظر کار با هیئت مدیره جدید هستیم. هیئت مدیره منتخب قطعاً سخت کار خواهند کرد. همچنین از این فرصت از اعضای سابق هیئت مدیره تشکر می کنم و تلاشهای آنان را قدر می نهم.

رئیس کمیسیون ورزشکاران به عنوان یک عضو دائمی رأی دهنده به هیئت مدیره پیوست. علاوه بر این ، روسای افتخاری فدراسیون جهانی سیلینگ ، هارالد پنجم پادشاه نروژ و پادشاه کنستانتین حق دارند در جلسات هیئت مدیره شرکت کنند اما آنها حق رأی ندرند.

هیئت مدیره تازه منصوب به مدت چهار سال تا مجمع عمومی سال 2024 عهده دار مسئولیت خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا