موضوعات داغ

اولین جلسه ستاد برگزاری فستیوال سیلینگ کیش برگزار شد

WhatsApp Image 2021 09 15 at 14.40.50 1024x768 - اولین جلسه ستاد برگزاری فستیوال سیلینگ کیش برگزار شد
اولین جلسه ستاد برگزاری فستیوال سیلینگ کیش

به گزارش ایران سیلینگ، اولین جلسه ستاد برگزاری فستیوال سیلینگ کیش 1400 با حضور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش ، معاونین و جمعی از مسئولین در محل این موسسه برگزار شد .
عزیز اله فرضی پور ، در خصوص اولین دوره فستیوال سیلینگ کیش گفت: این رویداد بمناسبت روز کیش در نیمه دوم آبان ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار خواهد شد و این فستیوال قطعاً سرآغاز و نقطه عطفی در ورود جدی جزیره کیش به حوزه سیلینگ و بادبانی خواهد بود.
مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش درخصوص لزوم هماهنگی کامل ستاد اجرایی این رویداد گفت: ستاد اجرایی کار بسیار مهم و سختی را در دو ماه آتی در پیش دارد و ما برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور قدم به مسیر جدیدی گذاشته ایم ، اما یقین دارم با توجه به رهنمودهای مقام عالی وزارت ورزش و جوانان که بر توسعه ورزش های دریایی تاکید فراوان داشتند و با حمایت های بی شاعبه جناب آقای دکتر آهنگران مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش ، همچنین بخش خصوصی جزیره به خوبی از پس این رویداد به عنوان نقطه عطفی در حوزه ورزش های دریایی و بادبانی می باشد ، برخواهیم آمد.
جزیره کیش نشان داده است که همواره در برگزاری رویدادهای بزرگ پیش قدم بوده و استاندادرهای میزبانی را ارتقاء داده است.
در ادامه جلسه اعضای جلسه به بیان فعالیت های صورت گرفته و پیش رو پرداختند و مقرر گردید مشروح گزارش فعالیت های اجرایی برنامه ریزی شده در جلسه بعدی نیز ارائه گردد.

منبع
ایران سیلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا