موضوعات داغ

برگزاری دهمین دوره هفته سیلینگ مصنعه– عمان

هفته مسابقات Mussanah ، رویداد محبوب جوانان منطقه در اواخر ماه فوریه در عمان برگزار می گردد. این رویداد مشهور امسال با میزبانی مسابقات قهرمانی 2020 کلاس Techno ویندسرفینگ و قهرمانی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس همزمان شده و بهترین سلیورهای بین المللی و کشورهای همسایه را به شهر Mussanah عمان جذب خواهد نمود.

در این رویداد سه روز آموزش به همراه چهار روز مسابقه استاندارد برگزار می‌شود. جلسات آموزشی در آب بر سرعت قایق و هدایت، شروع مسابقه و تاکتیک‌ها متمرکز خواهند بود. سخنرانی‌ها در ساحل استراتژی مسابقه، قوانین، توانایی جسمانی، تغذیه و فلسفه ورزشی را پوشش خواهند داد. این رویداد همچنین برای افراد غیر رقابتی که قصد توسعه  مهارت‌های خود را در یک محیط دوستانه دارند، باز است.

در میان بهترین سیلورهای optimist  ،  Laser 4.7  و Laser Radial که از شرایط هوای گرم عمان استفاده می کنند ، شاهد حضور weka Bhanubandh قهرمان آپتیمیست تایلندی هستیم که در مسابقات قهرمانی بازیهای آسیایی IODA که در اکتبر گذشته در عمان برگزار شد مقام دوم را کسب نمود. ویندسرفرها نیز برای مدال طلا در دسته زیر 15 سال ، زیر 17 سال و TPlus رقابت خواهند نمود.

mussanah1 1024x683 - برگزاری دهمین دوره هفته سیلینگ مصنعه– عمان

رشید ال کندی ، مدیر سیلینگ در عمان سیل گفت: “هفته مسابقه Mussanah طی یک دهه گذشته به یک رویداد پرمخاطب تبدیل شده و تعداد فزاینده ای از سیلورهای جوان از عمان ، کشورهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه و سراسر جهان را به خود جلب می کند.” .

وی افزود: “این دهمین رویداد امسال مجدداً مربیگری تخصصی و مسابقات رقابتی مدیریت شده را ارائه خواهد نمود که بخشی از تجربه هفته مسابقه Mussanah است ، در حالی که شهر ورزشی Mussanah و امکانات کلاس جهانی آن یک محیط مناسب و دوستانه را فراهم می کند.

ال کندی افزود: “فرصتی برای میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا 2020 و همچنین فرصتی برای نمایش Starboard iFoil که در المپیک پاریس در سال 2024 حضور خواهد داشت به معنای این است که این رویداد امسال به ویژه خاطره انگیز خواهد بود.”

تیم سیلینگ ایران که در سال 96 با حمایت شرکت مکین دریا در این رقابتها حضور داشت ، هیچ نماینده ای در این دوره از مسابقات نخواهد داشت.

منبع
وب سایت عمان سیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا