موضوعات داغ

طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید

yandy325000 - طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید
استرالیا مدال طلای لیزر المپیک 2020 توکیو را تصاحب کرد

آب و هوای عالی برای یکشنبه به انوشیما بازگشت ، با نور آفتاب و وزش باد.
اگرچه “مت وارن” مدال طلا را از قبل تضمین کرده بود ، اما مسابقه مدال دینگی یک نفره مردان با بازی درام همراه بود ، زیرا چندین سیلور به سمت مدال نقره و برنز حمله ور شدند و تا پایان مسابقات این جنگ ادامه داشت.
همین امر در مورد دینگی تک نفره زنان نیز صادق بود و حتی بیشتر و تا زمانی که ناوگان از خط پایان عبور نکرده بود ، چیزی قطعی نبود.

دینگی یک نفره مردان – لیزر

“مت وارن” از استرالیا در دینگی یک نفره مردان – لیزر مدال طلا ، ” تونسی استیپانوویچ” از کرواسی نقره و “هرمان توماسگارد” از نروژ مدال برنز کسب کردند.
وارن قبلاً مدال طلا را قبل از مسابقه مدال برای خود مسجل کرده بود اما برای تکمیل رگاتا مجبور به رقابت شد.
هرمان توماسگارد (NOR) اولین مارک را در رده هشتم عبور کرد ، اما در دور بعدی سیلور نروژی به رده پنجم صعود کرد و قصد خود را برای کسب مدال نقره بدست آورد.
با این حال ، استیپانوویچ در دور آخر به سختی مبارزه کرد و از توماسگارد سبقت گرفت و به مقام مدال نقره رسید.

yandy325056 - طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید
مسابقات کلاس لیزر المپیک توکیو 2020

در پایان ، برناز در مسابقه برنده شد ، ورن دوم شد ، اما مهمتر از همه ، مقام چهارم استیپانوویچ مدال نقره را  کسب کرد.
مدال طلای مت ورن سه بار پیاپی برای استرالیا در لیزر حاصل شد ، پس از “تام اسلینگسبی” در لندن 2012 و “تام برتون” در ریو 2016.
ورن می گوید: “اینکه بتوانم به میراث استرالیا در لیزر ادامه دهم ، این یک چیز ویژه است.” بعد از اولین روزم که همه چیز به این خوبی پیش نرفته بود ، من واقعاً مجبور شدم به سختی عمل کنم و روی قدرت ذهنی خود کار کنم تا بتوانم دوباره به جایگاه خود برمی گردم. داشتن این لحظه شگفت انگیز است و از مردم ژاپن برای ایجاد این اتفاق تشکر می کنم. “
به دنبال یک بازی درخشان المپیکی که ربع قرن طول کشید ، مسابقه مدال امروز آخرین باری بود که شاهد حضور “روبرت شیت” در بازی های المپیک بودیم. داستان او در آتلانتا 1996 شروع شد وقتی این برزیلی در لیزر طلا گرفت. او اکنون 48 ساله است ، شاید با پنج مدال المپیک از هفت بازی ، به عنوان یکی از برترین های تمام دوران در تاریخ ثبت شود.

laser final 657x1024 - طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید
جدول نتایج نهایی کلاس لیزر مردان – المپیک توکیو 2020

دینگی یک نفره زنان– لیزر رادیال

“آن ماری ریندوم” از دانمارک در دینگی تک نفره زنان – لیزر رادیال طلا ، جوزفین اولسون از سوئد نقره و ماریت بوومستر از هلند برنز گرفت.
در ابتدا پرچم Recall انفرادی بالا رفت. دو قایق از خط شروع عبور کرده بودند و “ماریت بوومستر” هلندی یکی از آنها بود. سیلور هلندی بازگشت تا درست شروع کند ، بلافاصله او را در پشت ناوگان 10 قایق قرار داد و بازی آغاز شد گرفت.
با این حال ، “سیلویا زنارو” از ایتالیا نیز با همین شرایط روبرو شد اما برنگشت. او بعداً در دور اول از دور مسابقه کنار گذاشته شد.
در بالای اولین بازوی رو به باد ” توولا تنکنن ” فنلاندی(FIN) برای مدت کوتاهی به منطقه مدال رفت ، اما در اولین بازوی پشت به باد ، اما “اما پلاشارت” از بلژیک از چهارم در موقعیت برتر قرار گرفت و او را به موقعیت نقره رساند.

210801 LIVE SE Tokyo20 38880671 1024x683 - طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید
مسابقات کلاس لیزر رادیال المپیک توکیو 2020

با این حال ، بهبود بوومستر حتی بیشتر قابل توجه بود ، حرکت در قسمت پایین در جهت باد و انتخاب دروازه سمت راست هنگامی که بیشتر ناوگان به سمت چپ رفته بود. و این موضوع ملکه را به جایگاه نقره بازگرداند.
ریندوم و بوومستر در حال حاضر چندین مدال آور هستند. در ریو 2016 بوومستر طلا و ریندوم برنز را کسب کرد. امروز آنها برعکس همین مدال ها را کسب کردند. این سومین مدال المپیک بوومستر است که در لندن 2012 نیز نقره کسب کرده است. با این حال ، بوومستر اظهار داشت ، “همانطور که من مسابقه می دهم ، فقط برای یک مدال مسابقه می دهم. برای من ، تنها یک مدال وجود دارد ، و من آن را کسب نکردم. من تیمم را ناامید کرده ام ، برادرم [رولوف ، مربی او ]. “
او گفت که تنها مدالی که برایش اهمیت دارد در سه سال آینده در پاریس 2024 برمی گردد.

laser radial final 531x1024 - طلای لیزر توکیو به استرالیا و لیزر رادیال به دانمارک رسید
جدول نتایج نهایی کلاس لیزر رادیال زنان – المپیک توکیو 2020
منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا