موضوعات داغ

یک دست ویندسرفر RS:X هلندی به طلای المپیک توکیو رسید

763 - یک دست ویندسرفر RS:X هلندی به طلای المپیک توکیو رسید
کیران بادله از هلند در پنجمین روز بازیهای سیلینگ المپیک توکیو 2020

در حالی که کیران بادله از هلند در پنجمین روز بازیهای سیلینگ المپیک توکیو یک دست خود را روی مدال طلای ویندسرفینگRS: X  قرار داد ، اشک شادی و اضطراب وی نمایان بود.
پیش از مسابقه مدال مردان در کلاس RS:X در روز شنبه ، بادله یک مزیت قابل توجه در ناوگان مردان دارد و در بانوان ، سیلورهای چینی ، بریتانیایی و فرانسوی هر کدام مدال دارند.
روز دیگری از هوای خوب در انوشیما بود. برخی از سیلورها در مسابقات خود به دو برد دست یافتند ، در حالی که برای برخی دیگر امروز لحظه ای بود که امیدهای آنها برای کسب مدال در توکیو از بین رفت.

ویندسرفینگ RS:X مردان

“کیران بادلو” 19 امتیاز جلوتر از مسابقه مدال است و فقط باید برای کسب مدال طلا ، مسابقه مدال شنبه را جهت عدم دریافت امتیاز ردصلاحیت به پایان برساند.
با کسب پنجمی در اولین مسابقه روز ، هلندی مسابقات بعدی را گلوله کرد و با عبور از خط پایان به جشن گرفتن با مربی خود “آرون مک اینتاش” ، برنده مدال برنز ویندسرفینگ برای نیوزلند در سیدنی 2000 پرداخت.
مردی که موهایش را به شکل پیکان آبی رنگ تراشیده بود ، گفت: “این مهمترین نقطه عطف کار من است. من سه قهرمانی گذشته جهان را کسب کرده ام ، اما همیشه چیز ویژه ای در مورد آن المپیک وجود دارد. ما معیارهای سختی برای انتخاب داشتیم و با قهرمان المپیک 2012 و 2016 مبارزه کردیم. این مدال گیلاس روی کیک است ، و برای من بسیار خاص. “
مسابقه مدال شنبه برای برنز و نقره شدت خواهد یافت. یک پیروزی در مسابقه و یک روز خوب همه جانبه “توماس گارد” فرانسوی را در رده دوم قرار می دهد ، اما تنها دو امتیاز از “ماتیا کامبونی” ایتالیایی جلوتر است و “پیوتر میشکا” از لهستان نیز در رقابت نزدیک هستند.

RSX MAN DAY 4 1 788x1024 - یک دست ویندسرفر RS:X هلندی به طلای المپیک توکیو رسید
جدول نتایج کلی رقابت های RS:X مردان المپیک 2020 توکیو

ویندسرفینگ RS:X زنان

سه ورزشکار برتر RS:X زنان به اندازه کافی از بقیه گروه جدا شده اند تا بدانند که مدال کسب کرده اند. حالا این یک سوال است که کدام پرچم به طلا دست می یابد. “یونسیو لو” از چین مسابقه را با کندی شروع کرد اما بهتر و بهتر شده است. امتیازات امروز 2-3-2 چین را با اختلاف چهار امتیاز نسبت به “اما ویلسون” بریتانیایی پیش انداخت. “شارلین پیکون” از فرانسه تنها دو امتیاز از او عقب تر است.

210729 LIVE SE Tokyo20 76382076 1200x800 2 1024x683 - یک دست ویندسرفر RS:X هلندی به طلای المپیک توکیو رسید
رقابت های RS:X زنان المپیک 2020 توکیو

در شرایطی که چین امتیاز کمی دارد ، پیکون ممکن است وسوسه شده باشد که بر نبرد با انگلیس برای کسب نقره تمرکز کند.

RSX WOMAN DAY4 889x1024 - یک دست ویندسرفر RS:X هلندی به طلای المپیک توکیو رسید
جدول نتایج کلی رقابت های RS:X زنان المپیک 2020 توکیو

رقابت های کلاس RS:X در روز شنبه هفته آتی صاحبان قطعی مدال هایش را خواهد شناخت.

منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا