موضوعات داغ

عدنان افندی سرپرست کمیته آموزش ، توسعه و عضویت فدراسیون بادبانی شد

IMG 6449 1024x743 - عدنان افندی سرپرست کمیته آموزش ، توسعه و عضویت فدراسیون بادبانی شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران ؛ خسرو ابراهیمی سرپرست فدراسیون در حکمی «عدنان افندی» را به عنوان سرپرست کمیته آموزش ، توسعه و عضویت فدراسیون بادبانی منصوب کرد.
در حکم افندی آمده است:  “باتوجه به بررسی سوابق و تجارب ارزنده و نظر به تعهد و شایستگیهای جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست  کمیته آموزش ، توسعه و عضویت فدراسیون بادبانی» منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و یاری جستن از صاحبنظران  و پیشکسوتان رشته بادبانی و هماهنگی کامل با فدراسیون در جهت شکوفایی ورزش  بادبانی و در نتیجه خدمت به رشد و شادابی و سرافرازی جوانان کشور عزیزمان موفق باشید.”

عدنان افندی دانش آموخته مهندسی عمران و دارای مدرک مدیریت سیلینگ از فدراسیون سیلینگ آسیا است. افندی دارای مدرک مربیگری کلاس کایت بردینگ از فدراسیون جهانی سیلینگ است . وی در طول یک دهه گذشته در قامت مربی ، کمک مدرس ، مدیر ارشد اجرایی رویدادهای ملی و مدیریت دوره های آموزشی ملی و بین المللی سیلینگ حضور موفق داشته است.

با توجه به نوپا بودن ورزش سیلینگ در ایران و ضرورت توجه به حوزه آموزش و توسعه ، انتخاب افندی می توان نقطه عطفی در رشد سریع و علمی سیلینگ در اقصی نقاط کشور باشد.

منبع
فدراسیون بادبانی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا