دوره آموزشی افسر رویداد ملی سیلینگ به میزبانی جزیره کیش برگزار شد

NRO IRAN 1024x683 - دوره آموزشی افسر رویداد ملی سیلینگ به میزبانی جزیره کیش برگزار شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، دوره آموزشی افسر مسابقه ملی (National Race Officer) با حضور مدرس فدراسیون سیلینگ آسیا و به میزبانی مارینا کیش برگزار شد.
دبیرکل فدراسیون بادبانی ایران در این زمینه گفت : جهت برگزاری رویدادهای رسمی سیلینگ به 3 مثلث اجرایی افسر،ژوری و میژرر نیاز است که با اینکه 15 سال از حضور سیلینگ در ایران می گذرد، در سیستم قبلی هرگز به این حوزه پرداخته نشده بود. لذا برگزاری این سه دوره آموزشی توسط ASAF ( فدراسیون سیلینگ آسیا) از اسفند سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.
حمید شمالی در ادامه افزود : با توجه به نزدیکی بازیهای آسیایی هانگژو و ترافیک کاری شدید کشورها در برگزاری کمپ های تمرینی و مسابقه ای ، با تلاشهای صورت گرفته و حمایت های بین المللی در نهایت دوره افسری مسابقه ملی برای تاریخ 18 لغایت 20 مرداد 1402 هماهنگ گردید. با اطلاع رسانی ها و هماهنگی های صورت گرفته 27 سیلور از استانهای مازندارن، گیلان، هرمزگان، بوشهر، آذربایجان غربی، منطقه آزاد انزلی و منطقه آزاد کیش در این دوره سه روزه شرکت کردند.

NOR 2 1024x656 - دوره آموزشی افسر رویداد ملی سیلینگ به میزبانی جزیره کیش برگزار شد

ایشان خاطر نشان کرد: در این دوره آموزشی شرکت کنندگان با الزامات پیش از راه اندازی یک رویداد، نحوه طراحی و چیدمان کورس های مسابقه، امتیازبندی و پایان یک رویداد رسمی آشنا شدند.

شمالی در پایان گفت: خوشبختانه قرارگیری مقر فدراسیون در جزیره کیش منجر به این شد که توانمندی ها، امکانات و زیرساخت های مهمترین قطب ورزشهای دریایی کشور به خدمت سیلینگ در ابعاد ملی درآید. همچنین می بایست از زحمات سازمان منطقه آزاد کیش، مجموعه مارینا کیش و همکارانم در کمیته های تخصصی جهت برگزاری مناسب این دوره آموزشی ملی کمال تشکر را بنمایم.

منبع
فدراسیون بادبانی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا