موضوعات داغ

اولین رویداد ترکیبی پاکسازی/گردشگری ورزشی دریایی پایدار در جزیره کیش

post PAKSAZIcopy copy1 1024x1024 - اولین رویداد ترکیبی پاکسازی/گردشگری ورزشی دریایی پایدار در جزیره کیش
رویداد پاکسازی ساحل هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش

هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش با همکاری مرکز ورزش و اداره محیط زیست منطقه آزاد کیش و حامیان بخش خصوصی اولین رویداد ترکیبی پاکسازی/گردشگری ورزشی دریایی پایدار را در جمعه 13 اسفند ۱۴۰۰ برگزار می کند.
دبیر هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش در این باره گفت : این رویداد به مناسبت ۳ مارس ، روز جهانی حیات وحش و با هدف جلب توجه جامعه با خطرات ناشی از انباشت زباله در سواحل و دریاها و برانگیختن حس مسوولیت برای پاکسازی سواحل و دریاها از زباله هایی است که  تجزیه ناپذیر هستند.
حمید شمالی در ادامه افزود : کلیه رشته های زیر مجموعه فدراسیون قایقرانی در محیط طبیعی آبی و دریایی صورت می گیرد و هر نوع اثر زیانبار به محیط های ساحلی و آبی تاثیر مستقیم بر ورزشهای ما نیز دارد. این رویداد علاوه بر اجرای برنامه پاکسازی ساحل و دریا ، شامل معرفی ورزشهای ساحلی و دریایی سازگار با محیط زیست توسط مربیان هیئت قایقرانی جزیره کیش خواهد بود و شرکت کنندگان می توانند بهره مندی پایدار از طبیعت را بدون آسیب به حیات وحش و تخریب زیستگاه طبیعی شان تجربه نمایند.

هیئت قایقرانی کیش از تمامی ورزشکاران ، داوطلبان و افراد دغدغه مند و مسوولیت پذیر در قبال محیط زیست و حفاظت از سواحل جزیره و دریاها دعوت کرده است در این گردهمایی مشارکت داشته باشند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۹۶۸۱۲۶۷۷ تماس حاصل فرمایید.

منبع
ایران سیلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا