World Sailing افسران المپیک پاریس 2024 را معرفی کرد

olympic 2024 official 1024x685 - World Sailing افسران المپیک پاریس 2024 را معرفی کرد

59 افسر فنی بین‌المللی از 33 کشور نمایندگان فنی، تیم مدیریت مسابقه، هیئت داوران بین‌المللی، کمیته فنی، افسر تحقیق انضباطی رویداد و افسر ارشد پزشکی رویداد سیلینگ المپیک پاریس 2024 را تشکیل داده اند.
این اطلاعیه شامل تقسیم جنسیتی 50-50 در پست های کلیدی نماینده فنی و رئیس/معاون رئیس است:

  • الکساندرا ریکهام، رئیس بخش پایداری فدراسیون جهانی سیلیلنگ و دو بار قهرمان پارالمپیک و ریکاردو ناوارو از برزیل نمایندگان فنی خواهند بود.
  • آنا سانچز دل کامپو از اسپانیا ریاست هیئت داوران بین المللی را بر عهده خواهد داشت و آندروس پوکسی از استونی به عنوان نایب رئیس خواهد بود.
  • پینار از ترکیه افسر اصلی مسابقه (PRO) با دیوید بروکس استرالیایی به عنوان معاون PRO او خواهد بود.
  • یورگن کلایتمانز بلژیکی ریاست کمیته فنی را بر عهده خواهد داشت و پیلار لوپز اسپانیایی به عنوان نایب رئیس این کمیته را بر عهده خواهد داشت.
230716 P24TE Marseille DJI 0216 1980x1319 1 1024x682 - World Sailing افسران المپیک پاریس 2024 را معرفی کرد

ریکاردو ناوارو از برزیل و الکساندرا ریکهام از World Sailing، تیم افسران رسمی بین‌المللی را به عنوان نمایندگان فنی رهبری خواهند کرد تا از رقابت عادلانه برای 330 سیلور در ده رویداد المپیک اطمینان حاصل کنند.

آنا سانچز دل کامپو از اسپانیا ریاست هیئت داوران بین المللی را بر عهده خواهد داشت و آندروس پوکسی از استونی به عنوان نایب رئیس خواهد بود. آنها یک هیئت داور بین المللی 26 نفره تشکیل خواهند داد که اطمینان حاصل می کنند که قوانین مسابقه سیلینگ به درستی اعمال می شود تا از رقابت عادلانه اطمینان حاصل شود.

پینار کوسکونر گنچ از ترکیه به عنوان افسر اصلی مسابقه (PRO) سرپرستی تیم مدیریت مسابقه را بر عهده خواهد داشت و دیوید بروکس استرالیایی به عنوان معاون PRO او عمل خواهد کرد. هر دو پینار و دیوید در رویداد آزمایشی سیلینگ پاریس 2024 شرکت کردند و چندین سال تجربه بین المللی در سراسر این ورزش دارند.

پینار و بروکس تیمی متشکل از چهار نماینده مسیر را رهبری خواهند کرد که مسئول اجرای مسابقه برای هر یک از رویدادهای المپیک هستند و نه افسر مسابقه بین‌المللی دیگر از تیم پشتیبانی می‌کنند.
کمیته فنی 9 اندازه‌گیر بین‌المللی را گرد هم می‌آورد و یورگن کلایتمانز بلژیکی ریاست آن را برعهده دارد و پیلار لوپز اسپانیایی به عنوان نایب‌رئیس. این تیم شامل اندازه‌گیران بین‌المللی با تخصص خاص در مورد شش قطعه تجهیزات المپیک است که در مارسی خواهد بود. آنها مسئول اطمینان از اینکه هر قایق با قوانین مطابقت دارد، خواهند بود.
علاوه بر این، دیوید تیلت استرالیایی به عنوان افسر تحقیق انضباطی رویداد (EDIO) منصوب شده است و مسئول رسیدگی به شکایات مربوط به سوء رفتار خواهد بود.
نبویسا نیکولیک از کرواسی که مسئول تضمین سلامت و تندرستی ورزشکاران در طول بازی‌ها است، با تکمیل این نقش در دو بازی المپیک گذشته، به عنوان افسر ارشد پزشکی منصوب شد.
چهار نفر نیز بعنوان افسر مسبقه دیجیتال با استفاده از فناوری و فیلم های هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به تیم های مدیریت مسابقه و هیئت داوران بین المللی در تصمیم گیری انجام شده است.
مسابقات سیلینگ المپیک از 28 جولای آغاز می شود و تا 9 آگوست ادامه دارد. افسران از 20 جولای با بازرسی تجهیزات وارد این رویداد خواهند شد.

منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا