دورخیز Oman Sail برای کسب مدال سیلینگ المپیک 2032

yysw354250 - دورخیز Oman Sail برای کسب مدال سیلینگ المپیک 2032

Oman Sail بزرگترین مرکز سیلینگ (قایقرانی بادبانی ) غرب آسیا ، هدف گذاری و برنامه 10 ساله خود را برای توسعه رشته سیلینگ اعلام کرد.

علیرغم یک دوره چالش برانگیز برای همه رشته‌های ورزشی در سطح جهان، oman sail موفق شد هشت رویداد جهانی و قاره‌ای را با موفقیت پشت سر بگذارد و بیش از 2500 ورزشکار را برای رقابت در سواحل دیدنی عمان جذب کند.
از نقطه نظر عملکرد سیلینگ، این تیم در حضورهای متعدد از جمله به کسب مقام دوم در مسابقات مارینا میلیتاره ناسترو روزا در ایتالیا با خدمه 100% عمانی، “مصعب الهادی” و “ولید الکندی” واجد شرایط به ناوگان طلا در 49er قهرمانی جهان برتری یافت. مسابقات قهرمانی برای اولین بار در تاریخ و المعتصم الفارسی و عبدالمالک الحنای مقام اول سکوی یک کلاس المپیک در مسابقات جهانی ILCA 6. این دستاوردها یادآور این نکته بود که برنامه ملی سیلینگ به پیشرفت در جهت اهداف خود ادامه می دهد.
نقشه راه برای ده سال آینده با هدف کسب مدال در سیلینگ در بازی های المپیک و پارالمپیک بریزبن 2032 به اوج خود می رسد. در این مسیر، Oman Sail نقاط عطف کلیدی را برای سنجش پیشرفت و موفقیت شناسایی کرده است، از جمله نوزدهمین بازی‌های آسیایی هانگژو 2022، که در سپتامبر امسال برگزار می‌شود، جواز حضور در بازی‌های المپیک 2024 پاریس و پس از آن.
رویدادهای آسیایی و المپیک بیشتر، مانند بیستمین بازی های آسیایی آیچی-ناگویا 2026 و بیست و یکمین بازی های آسیایی دوحه 2030، و همچنین بازی های المپیک و پارالمپیک 2028 لس آنجلس، فرصت های ارزشمندی برای کسب تجربه قبل از بازی های 2032 در ده سال آینده فراهم می کند.

yysw354249 - دورخیز Oman Sail برای کسب مدال سیلینگ المپیک 2032

دکتر خمیس الجابری، مدیر عامل Oman Sail، گفت: “ما فوق العاده به تمام دستاوردهای Oman Sail تا به امروز و پیشرفتی که به دست آورده ایم افتخار می کنیم. شروع یک برنامه سیلینگ و ساخت آن به چنین نام شناخته شده ای در ورزش جهانی، تاثیر مثبتی دارد. زندگی هزاران عمانی و به نمایش گذاشتن رویدادهای مهم در این کشور شاهکاری چشمگیر است و هرکسی که در این سفر نقش داشته است، اثر خود را در تاریخ ما به جا گذاشته است.”
“اکنون فرصتی است که مسیر ده سال آینده را تعیین کنیم و به سمت آینده بسازیم. جاه طلبی های ما برای کسب مدال در سیلینگ برای عمان همچنان در مسیر است و پیشرفت ورزشکاران ما نشان می دهد که امکان رقابت برای Oman Sail وجود دارد. در بالاترین سطح. ما به حمایت از سیلورها و جامعه خود ادامه خواهیم داد و مشتاقانه منتظر اهتزاز پرچم عمان در رگاتاهای سراسر جهان در سال های آینده هستیم.”
Oman Sail همچنین از برنامه هایی برای تمرکز بر توسعه آکادمیک برای حمایت از نیروی کار و ارائه فرصت های شغلی به جوانان عمانی، و همچنین تمرکز دقیق تر بر فراگیری و تنوع در برنامه های اجتماعی و مدارس سیلینگ خود پرده برداری کرد.

منبع
Sail World

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا