موضوعات داغ

عمان سیل در دو بخش ، جوایز صنعت ورزش 2022 را به مسقط برد

cdn4.premiumread.com  - عمان سیل در دو بخش ، جوایز صنعت ورزش 2022 را به مسقط برد
عمان سیل در دو بخش ، جوایز صنعت ورزش 2022 را به مسقط برد

Oman Sail در در بخش «بهترین برگزارکننده رویداد ورزشی» طلا و در بخش «بهترین رویداد ورزشی سال» در جوایز معتبر صنعت ورزش خاورمیانه 2022 مدال نقره را دریافت کرد. این جوایز به منظور قدردانی از ارائه موفقیت آمیز سه دوره قهرمانی سیلینگ آسیا و سه قهرمانی جهان در طول سال 2021 بود. با پیوستن به رویدادهای ورزشی پیشرو، ابتکارات و سازمان دهندگان از سراسر منطقه خاورمیانه، مدیر عامل Oman Sail، دکتر خمیس الجابری، جوایز را به نمایندگی از سازمان دریافت نمود.
دکتر خمیس الجابری، مدیر عامل Oman Sail، گفت: «برنده شدن دو جایزه، که توسط همتایان ما در صنعت ورزش داوری شده است، به رسمیت شناختن مقیاس و کیفیت کار انجام شده توسط کل تیم عمان است. ما به حق به دستاورد خود و تأثیر مثبتی که کارمان بر کشور عمان در سال 2021 داشت افتخار می‌کنیم. شهرت عمان به عنوان مقصدی در سطح جهانی برای رویدادهای مهم در صنعت ورزش بین‌المللی اکنون کاملاً تثبیت شده است و این پاداش نشان‌دهنده سطح بالای تخصص ماست. در تیم oman Sail، که با افتخار 96 درصد عمانی هستند، سطح اعتمادی که انجمن های کلاس، افسران سیلینگ و جامعه جهانی سیلینگ به ما دارند، اکنون بین صنعت گسترده تر به اشتراک گذاشته شده است.
Oman Sail پس از یک سال استثنایی نامزد هر دو «بهترین برگزارکننده رویداد ورزشی» و «بهترین رویداد ورزشی» شد. این سازمان از بیش از 13 سال تجربه مدیریت رویدادهای بین‌المللی برای ارائه 9 رویداد مهم سیلینگ، یک جشنواره ملی سیلینگ در سراسر کشور و یک برنامه حفاظت از محیط زیست استفاده کرد که با ثبت رکوردهای جهانی گینس به اوج خود رسید. در بخش “بهترین رویداد ورزشی سال”، Oman Sail در پشت گرندپری فرمول 1 ابوظبی اتحاد ایرویز که مدال طلا را کسب کرد، نقره گرفت.
عمان Sail در حال حاضر عمیقاً در حال برنامه ریزی برای رویدادهایی است که بین اکتبر و دسامبر 2022 برگزار می شود، از جمله مسابقات قهرمانی سیلینگ جهان عرب، مسابقات قهرمانی جهانی RS Venture Connect Parasailing و جام RC44 عمان، و تضمین می کند که عمان همچنان به نمایش کلاس جهانی خود در برگزاری رویدادهای مهم ورزشی جهان ادامه می دهد.
جوایز صنعت ورزش ، دستاوردهای صنعت ورزش در سراسر خاورمیانه را در 18 دسته به رسمیت می شناسد. برندگان در مراسم اهدای جوایز گالا در 31 می 2022 در هتل W در دبی معرفی شدند.

منبع
Oman Sail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا