موضوعات داغ

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش : مقر فدراسیون بادبانی به کیش بازگردد

sarhangi 1024x682 - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش : مقر فدراسیون بادبانی به کیش بازگردد

به گزارش ایران سیلینگ و به نقل از خبرگزاری ایرنا – «رحیم سرهنگی» در دیدار وزیر ورزش و جوانان با مدیران و روسای هیات‌های ورزشی کیش با اشاره به آغاز واگذاری اماکن ورزشی دولتی در جزیره به بخش خصوصی، اظهار کرد: سودآوری مالی در توسعه ورزشی برای ما به هیچ وجه مطرح نیست؛ برای واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی در مرحله اول باید اهلیت سنجی شود و سپس برنامه بخش خصوصی برای توسعه مکان واگذاری مورد بررسی و تایید قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در بحث واگذاری اماکن ورزشی، واگذاری به بخش خصوصی بومی جزیره در اولویت است، افزود: از هرگونه حضور بخش خصوصی قوی در عرصه ملی نیز تمام قد حمایت می‌کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه به دنبال جدا سازی ورزش از وابستگی به بودجه دولتی هستیم، بیان کرد: رفع این وابستگی توسعه ورزش قهرمانی را هموارتر می‌کند.
وی همچنین با اشاره به تعطیلی مقر فدراسیون بادبانی در کیش، از وزیر ورزش و جوانان خواست تا مقر این فدراسیون به کیش بازگردد.
«سرهنگی» زیرساخت‌های ورزشی کیش در عرصه ملی را بی نظیر توصیف کرد و گفت: این جزیره دارای ظرفیت خوب اقامتی، فرودگاهی، اماکن ورزشی و آب و هوای خوبی است که تمامی این موارد سبب شده تا یک ظرفیت بی نظیر در عرصه ملی تلقی شود و می تواند نقش ملی خود را در توسعه ورزشی کشور به خوبی اجرا نماید.
وی از تلاش برای کسب مجوز برای میزبانی از جام جهانی فوتبال ساحلی در کیش خبر داد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تجربه میزبانی از اردوی تیم ملی فوتبال قبل از اعزام به جام ملت‌های آسیا را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: ظرفیت‌های ورزشی کیش در حد استانداردهای جهانی است.

منبع
خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا