موضوعات داغ

مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم

laser radial - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم
مسابقات لیزر رادیال – المپیک توکیو 2020 – روز دوم

برای روز دوم در رویداد سیلینگ المپیک توکیو باد بیش از حد انتظار بود و این موضوع باعث ایجاد موج هایی گردید که کار را برای ورزشکاران دشوارتر میکرد.
ورزشکاران لیزر و لیزر رادیال همه با بادی با سرعت 10 تا 15 نات به آب زدند و مسابقات خود را در یک راند با موفقیت به پایان رساندند.

لیزر مردان

“کارل تاپر” فنلاندی بعنوان رهبر ناوگان لیزر روز دوم در دید بسیاری از کارشناسان نبود اما پس از مجموع سه فلیت ، او در صدر جدول ایستاده است. پنج امتیاز عقب تر از وی دو دوست و حریف تمرینی وی و دارنده مدال نقره المپیک دو دوره گذشته “تونچی استیپانوویچ” از کرواسی و ” پاولوس کنتیدیس” یونانی قرار دارند . در بین این سه نفر ، نماینده یونان بیشترین ثبات را در این سه راند داشته و همواره در بین ده نفر برتر تا به اینجای کار باقی مانده است.

laser - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم
مسابقات لیزر – المپیک توکیو 2020 – روز دوم

لیزر رادیال – زنان
“لین فلم هاست” از نروژ تاکنون شخص غافلگیرکننده مسابقات سیلینگ المپیک است ، این نروژی در چنین شرایط غیرقابل پیش بینی یک رگاتای باورنکردنی را به نمایش گذاشته است. “فلم هاست” که در راند اول در رتبه 20 ام قرار داشت ، با امتیازهای 3-1-3 در راندهای دوم تا چهارم خود را به صدر جدول لیزر رادیال رسانده است.

yandy323839 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم
مسابقات لیزر رادیال – المپیک توکیو 2020 – روز دوم

واسیلیا کاراچالیو از یونان پس از یک اشتباه در راند دوم که وی را تا رتبه 19 پایین فرستاده بود توانست با دو امتیاز 6 و 1 در راندهای سوم و چهارم تا رده دوم صعود کرد. تا امروز بعد از ظهر ، “آن ماری ریندوم” از دانمارک تنها ورزشکاری بود که تمام نتایج خود را در جمع 10 بازیکن برتر حفظ می کرد ، اما پس از آن دانمارکی ثابت کرد که حتی او در نیز در آنوشیما نیز قابل سقوط است زیرا در راند چهارم سیزدهم شد. با اینحال عملکرد وی در سه راند قبلی همچنان او را در بین سه نفر برتر رادیال حفظ کرده است.

laser day 2 700x1024 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم
جدول نتایج کلی رقابت های لیزر مردان المپیک 2020 توکیو – روز دوم

laser radial day 2 569x1024 - مسابقات لیزر و لیزر رادیال المپیک 2020 توکیو – روز دوم
جدول نتایج کلی رقابت های لیزر رادیال زنان المپیک 2020 توکیو – روز دوم
منبع
World Sailing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا