ابوظبی میزبان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه آپتیمیست 2023

GErace 988 20230531013846 en 1024x619 - ابوظبی میزبان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه آپتیمیست 2023

بیش از 170 سیلور از 29 کشور در پایتخت امارات متحده عربی در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه کلاس آپتیمیست شرکت می کنند.
این رویداد توسط باشگاه ورزشی دریایی ابوظبی و با همکاری فدراسیون سیلینگ امارات متحده عربی، فدراسیون سیلینگ آسیا و شورای ورزش ابوظبی برگزار می شود.
این مسابقات که توسط بندر ابوظبی و بانک آل ماریا حمایت می شود، دارای پنج روز سیلینگ خواهد بود. این رویداد مسابقات قهرمانی قاره ای برای کشورهای آسیایی و اقیانوسی اعضای انجمن بین المللی آپتیمیست است که برای گروه سنی 7 تا 15 سال تمرکز دارد و پنجاهمین سالگرد خود را جشن می گیرد.
سالم الرومیثی، مدیر کل باشگاه ورزشی دریایی ابوظبی، در کنفرانس خبری امروز گفت که انتظار می‌رود این مسابقه هزاران تماشاگر را به کورنیش ابوظبی جذب کند، که بستر مناسبی برای تماشای مسابقه فراهم می‌کند.

optimist 2023 - ابوظبی میزبان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه آپتیمیست 2023

همچنین شیخ احمد بن حمدان آل نهیان، رئیس فدراسیون سیلینگ امارات، سعید المحیری، مدیر امور فنی شورای ورزش ابوظبی و آجی نارنگ، معاون رئیس آفریقا، آسیا و اقیانوسیه IODA در کنفرانس مطبوعاتی امروز حضور داشتند.
شیخ احمد گفت که برگزاری مسابقات قهرمانی مجدداً بر جایگاه ابوظبی به عنوان مقصد سیلینگ در سطح جهانی و ورزش های دریایی همه جانبه تأکید می کند.
این رویداد علاوه بر کشور میزبان، تیم هایی از آرژانتین، استرالیا، بلژیک، برزیل، بحرین، بریتانیا، چین، قبرس، فرانسه، هنگ کنگ، هند، ایتالیا، ژاپن، لیبی، مالزی، هلند، نیوزیلند، عمان را به خود جذب کرده است. سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سریلانکا، سوئد، تایپه، تاجیکستان، تایلند، ترکیه و ایالات متحده آمریکا نیز در این رویداد حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا