موضوعات داغ

تشکیل فدراسیون بادبانی در جزیره کیش هوشمندی و آینده نگری وزارت ورزش بود

jafari 1024x731 - تشکیل فدراسیون بادبانی در جزیره کیش هوشمندی و آینده نگری وزارت ورزش بود

فاطمه جعفری ، عضو سابق تیم ملی سیلینگ (بادبانی) در رابطه با تشکیل فدراسیون بادبانی گفت : من از ابتدای ورود بادبانی مدرن به ایران در این ورزش حضور داشته ام. بادبانی در طول یک دهه گذشته از عدم توجه رنج میبرد و هرگز متناسب با ظرفیت های واقعی این ورزش ، آنگونه که می بایست رشد نکرد.
بالاخره سالها صبر و تلاشهای ما جواب داد و در آبان ماه امسال از شنیدن خبر مستقل شدن و تشکیل فدراسیون سیلینگ بسیار خوشحال شدم. ورزش سیلینگ بسیار گسترده است و کلاس های مختلفی را در برمیگیرد. پس قطعاً برای گسترش و موفقیت این رشته در ایران نیاز بود بصورت تخصصی روی این ورزش تمرکز شود و فدراسیون مستقلی را داشته باشیم.
جعفری که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی اماکن و سازمان های ورزشی است در ادامه افزود : اما بنظر من از خبر تشکیل فدراسیون مستقل بادبانی مهمتر ، تصمیم وزارت ورزش مبنی بر ایجاد مقر و ساختار اصلی فدراسیون در جزیره ی کیش است.
من با توجه به اینکه بومی هرمزگان هستم و هم اکنون نیز در جزیره قشم ساکن ام ، اما با توجه به زیر ساخت هایی که جزیره کیش در بعد توسعه رشته های ورزشی دریایی و بخصوص بادبانی دارد، می‌تونم بگویم وزارت ورزش بهترین انتخاب را انجام داده و این نشان دهنده هوشمندی و آینده نگری بالای مدیران ارشد تصمیم گیر است. قطعاً در هیچ جای کشور امکان توسعه بادبانی به مانند جزیره کیش نبود و از آنجا می توان به رشد باقی مناطق کشور نیز امیدوار بود.
جعفری در پایان گفت : امیدوار و خوشبین ام که فدراسیون بادبانی از نیروهای تحصیل کرده و تخصصی حوزه سیلینگ در تیم اجرایی و اداری نیز استفاده نماید تا با مشارکت هم بتوانیم آینده روشنی را برای مردم و جامعه ی سیلینگ ایران رقم بزنیم.

منبع
ایران سیلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا